پنج شنبه ٠١ آبان ١٣٩٩
       Fa     En 
امور سهام و بورس
مجتمع آموزشی مولوی
پیوندها

 

اخبار > تجليل از كارمندان نمونه و معرفي واحدهاي برتر سال 98 در شركت پالايش نفت بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

تجليل از كارمندان نمونه و معرفي واحدهاي برتر سال 98 در شركت پالايش نفت بندرعباس
تجليل از كارمندان نمونه و معرفي واحدهاي برتر سال 98 در شركت پالايش نفت بندرعباس

در مراسمي که به مناسبت روز كارمند در شرکت پالایش نفت بندرعباس برگزار شد از تعدادی از کارمندان نمونه تجلیل و واحدهاي برتر این شركت معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومي و بین الملل شركت پالايش نفت بندرعباس؛ در اين مراسم كه به دلیل شیوع بیماری کرونا و رعایت دستورالعملهای بهداشتی بصورت محدود برگزار شد، از 30 نفر از كارمندان نمونه شركت پالايش نفت بندرعباس در سال 98 با اهداء لوح تجليل شد.

همچنین در این مراسم بر اساس ارزیابی عملکردی واحدهای عملیاتی پالایشگاه، واحد های تقطیر 01 ، نگهداری و تعمیرات برق و مدیریت انرژی به عنوان واحد هاي برتر این پالایشگاه در سال 98 معرفي شدند.

مديرعامل شركت پالايش نفت بندرعباس در اين مراسم ضمن تبريك روز كارمند و هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، همه كاركنان پالايشگاه را كه در راه تامين انرژي كشور تلاش مي كنند، نمونه معرفي كرد و ضمن تشکر از آنان گفت: ما توانستیم با وحدت و همدلی و انسجام سازمانی یک صنعت پیچیده را در شرایط خاص تحریم و همچنین با وجود محدودیتهای ویروس کرونا مدیریت و به تولید مستمر ادامه دهیم.

مهندس نامور با بیان اینکه پالایشگاه یکی از استراتژیک ترین و حساسترین صنایعی است که اقتصاد کشور به آن وابسته است و باید در سخت ترین شرایط نیز تولید حفظ شود افزود: بدون شک مهمترین عامل در دستیابی به تولید با کیفیت، بصورت مستمر و بدون حادثه، نیروی انسانی با دانش، باتجربه و دارای مهارت است.

وی با اشاره به فرآیند انتخاب کارکنان و واحد های برتر گفت: در این راستا شاخصهای تعریف شده و همچنین نقطه نظرات روسای ادارت در کمیته ارزشیابی، کمیته ارزیابی و کمیته انتخاب بررسی می شود، که بر اساس آخرین بازنگری صورت گرفته در فرآیند انتخاب کارکنان نمونه با مصوبه هیئت مدیره محترم، 30 نفر از کارکنان شامل 9 نفر از کارکنان رسمی، 6 نفر از کارکنان قرارداد مدت موقت و 15 نفر از کارکنان پیمانکاری انتخاب شدند.

گفتنی است در کمیته های ارزشیابی و ارزیابی، کارکنان بر اساس معیارهای مانند نقش موثر در تولید، میزان سختی محیط کار، نقش و تاثیر مستقیم در طرح ها و برنامه های استراتژیک، حضور موثر در محیط کار و تاثیرگذاری در تعالی سازمان مورد ارزیابی قرار می گیرند.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس در این نشست با اشاره به برنامه شرکت برای تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری افزود: بر اساس مصوبه هیئت مدیره قرار است 2300 نفر نیروی پیمانکار مستمر بصورت قرارداد مستقیم با پالایشگاه تبدیل وضعیت شوند.

مهندس نامور بیان داشت: بیش از 5 سال بر روی این موضوع کار شده است و بر اساس بررسی های صورت گرفته و نظر مشاور و مصوبه هیئت مدیره ساختار سازمانی شرکت متناسب با طرح طبقه بندی مشاغل تغییر می کند.

وی با بیان اینکه مجموع نیروهای رسمی، قراردادی و پیمانکاری، شرکت پالایش نفت بندرعباس را تشکیل می دهند تصریح کرد: تعریف ساختار جدید کار بسیار حجیم و پیچیده ای بود که به شکل علمی, تجربی و برای بهبود وضعیت شرکت، بهبود ساختار و افزایش رضایتمندی کارکنان انجام شد و در این راستا باید به این نکته هم توجه میشد که کار به شکلی صورت بگیرد که کار شرکت و عملیات تولید دچار مشکل نشود.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: نیروی انسانی در این شرکت از جایگاه بالایی برخوردار است و نگاه حاکم در شرکت به مجموعه کارکنان به عنوان یک خانواده است.

مدیر برنامه ریزی و سیستم ها و روشهای شرکت پالایش نفت بندرعباس نیز گفت: تغییر محورها و معیارهای ارزیابی کارمندان نمونه بر اساس شرایط کاری، نقش ادارات در دستیابی به استراتژی ها و ماموریت و رعایت خط مشی شرکت، یکسان سازی مبلغ پاداش کارکنان برتر و اضافه شدن کارکنان پیمانکاری در انتخاب و تشویق کارمندان نمونه برای نخستین بار از نقاط قوت اين دوره از ارزیابی و انتخاب کارمندان نمونه بود.

مهندس فضلی افزود: انتخاب کارمندان نمونه به عنوان یکی از مولفه های انگیزشی در راستای توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی متناسب با فرآیندهای کاری با نظر اعضای کمیته های ارزشیابی و ارزیابی معیارها معرفی می شوند.

وی بیان داشت: واحد های برتر نیز مطابق با دستورالعمل انتخاب واحد برتر بر اساس عملکرد در برگزاری جلسات مدیریتی، میزان رضایتمندی همکاران، مدیریت انرژی، نظر معاونت های محترم شرکت، درصد شاخص عملکرد فرآیندها، درصد شاخص انطباق ممیزی ها، شاخص اقدامات اصلاحی، پیشگیرانه و بهبود، تحقق استراتژی ها، عملکرد سیستمی، مشارکت در مدلهای تعالی، میزان ساعات آموزشی و مدیریت دانش و تکنولوژی انتخاب می شوند.


٠٩:٢٠ - چهارشنبه ٥ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٤٦٤    /    تعداد نمایش : ٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • شرکت بهینه سازی مصرف سوخت کشور
  • شركت ملي و مهندسي
  • شركت ملي گاز ايران
  • صندوق بازنشستگي
  • hse وزارت نفت
  • سازمان بهداشت و درمان نفت
  • شركت ملي نفت ايران
  • شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران
  • وزارت نفت
اطلاعات تماس

تلفن: 19- 33533010 - 076 و 32580111 - 076 صندوق پستي: 3184/79145

تماس با دفتر تدارکات:  33533006 - 076

کارشناسان تدارکات: 50- 33533045 - 076 و 33564160 - 076

آدرس: بندر عباس - جاده اسکله شهيد رجائی - شركت پالايش نفت بندرعباس  رایانامه:  B_REFINERY@BAORCO.IR

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 314848
 بازدید امروز : 1380
 کل بازدید : 5415660
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/3438
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]