چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
       Fa     En 
صفحه اصلی > معرفي شركت > پیام مدیرعامل 
پیام مدیرعامل

بسمه تعالی

با سلام و احترام

خداوند سبحان را شکرگذاریم که فرصتی مجدد عطا فرمود تا بار دیگر در ماه مبارک و پر خیر و برکت رمضان بر آستان کبریائیش سجده گذاریم و دست دعا بر عرش ملکوتیش برآریم و طلب مغفرت و رحمت نمائیم و در پناه قرب او مسیر رستگاری را بپیمائیم.

فرا رسیدن ماه پر فضیلت رمضان را به کلیه همکاران و خانواده های محترم تبریک عرض نموده و قبولی طاعات و عبادات همگی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

در شرکت پالایش نفت بندرعباس با توجه به اهمیت رعایت اصول، مقررات و الزامات ایمنی در مناسبتهای مختلف در ابتدای شروع هرگونه فعالیتی در پالایشگاه تذکرات جدی و توصیه های لازم تاکید گردیده تا با توجه به نقش محوری سلامت در مقوله HSE، با هوشیاری و جدیت همه مسئولان و کارکنان و اجرای کامل خط مشی HSE فضایی کاملا ایمن در محیط کار ایجاد شود و از بروز هرگونه حادثه پیشگیری گردد.

وجود مخاطرات بالقوه در پالایشگاه ها با وجود انواع و اقسام تجهیزات و تاسیسات پالایشگاهی و انواع گازها و مواد شیمیایی در کنار هم پتانسیل خطر آفرینی به همراه دارند که کوچکترین غفلت، بی دقتی، بی توجهی، سهل انگاری و نادیده گرفتن مقررات و الزامات ایمنی، مخاطرات و صدمات جبران ناپذیری را رقم خواهد زد.

اهداف تعریف شده در سیستم مدیریت HSE هنگامی تحقق خواهد یافت که فرهنگ سازی و بلوغ فرهنگی در شرکت نهادینه شده و جزء لاینفک فرهنگ کار در شرکت شود و درنتیجه سبب جلوگیری از بروز حوادث، کاهش خسارات مالی و صدمات جانی، حفظ منابع و محیط زیست و افزایش بازدهی کار گردد، به همین دلیل لازم است در راستای صیانت از بهداشت و سلامت نیروی کار به عنوان ارزشمندترین سرمایه سازمان و حفظ اموال شرکت ، ضمن فرهنگ سازی، ریسک های تهدید کننده افراد، محیط زیست و اموال، تأسیسات و تجهیزات شرکت بطور سیستماتیک و مستمر شناسایی و ارزیابی گردد و اقدامات پیشگیرانه و کاهش دهنده آنها اجرایی شود. ضمن آنکه نظارت و کنترل های لازم، به موقع و مستمر و همچنین توجه کافی به آموزش کارکنان و بازرسی دقیق و مستمر از دستگاهها و تجهیزات در حال کار پالایشگاه نیز انجام گردد.

امید است با اجرای کامل خط مشی HSE و پایبندی و توجه کلیه مدیران ، مسئولان و کارکنان به حفظ و ارتقاء سطح سلامت و ایمنی در پالایشگاه از بروز هرگونه حادثه جلوگیری شده و همچون گذشته شاهد ارتقاء افتخارات شرکت پالایش نفت بندرعباس در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست باشیم.

هاشم نامور

مدیرعامل

 

اطلاعات تماس

تلفن: 4-33564180 - 76 - 98+                 صندوق پستي: 3184/79145

تماس با واحد تدارکات: 50- 33533046 - 076 و 33564160 - 076

آدرس: بندر عباس - جاده اسکله شهيد رجائی - شركت پالايش نفت بندرعباس

رایانامه:  B_REFINERY@BAORCO.IR

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9590
 بازدید امروز : 1036
 کل بازدید : 3502321
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10
 زمان بازدید : 0/6250
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پالایش نفت بندرعباس می باشد.