سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨
       Fa     En 
صفحه اصلی > معرفي شركت > پیام مدیرعامل 
پیام مدیرعامل

به نام خدا

با سلام و احترام

رسالت مهم صنعت پالایش نفت در کشورتولید فرآورده های نفتی در راستای تامین انرژی کشور و مواد اولیه مورد نیاز بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ می باشد که در پویایی و حرکت چرخهای اقتصادی نقش موثر داشته و در رونق تولید و اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت می باشد.

یکی از ارکانهای توسعه اقتصاد ملی، توسعه کمی و کیفی فرآورده های نفتی مورد نیاز کشور است که تا چند سال قبل نیاز به واردات بنزین، تبدیل به یکی از اهرمهای فشار و تحمیل هزینه های هنگفت بر اقتصاد کشور شده بود. اما خوشبختانه به لطف پروردگار متعال و همت همه دست اندرکاران صنعت پالایش با اجرای طرح های توسعه ای و در نتیجه افزایش میزان تولید و بهبود کیفیت فرآورده ها فرصتی فراهم گردید تا با خود اتکایی، خودباوری و تکیه بر توانمندی های داخلی افزایش تولید تا مرز صادرات فرآورده محقق گردد و توانستیم از این شرایط سخت و حساس عبور کنیم و در این خصوص شرکتهای پالایشی منجمله شرکت پالایش نفت بندرعباس با وجود تحریم های ظالمانه، همچنان با همت و تلاش همه جانبه کارکنان خود، با مدیریت جهادی در مسیر توسعه ، بهبود و تعالی به پیش می روند.

حساسیت و اهمیت تولید بدون وقفه فرآورده های نفتی که متضمن تامین امنیت اقتصادی و آرامش در جامعه می باشد مستلزم تلاشهای شبانه روزی کارکنان خدوم و متعهد پالایشگاهها است که در همه ساعات شبانه روز و در شرایط متفاوت آب و هوایی و در کانون خطرات بالقوه پالایشگاه با مجاهدت و تلاش ایثارگونه در عملیات تولید مشارکت داشته و در جهت حفظ و صیانت از تولید ملی همت گمارده اند. لذا شایسته است بمنظور حفظ این ارزشها با ارزیابی مستمر فعالیتها، رویه ها و فرآیندها نقاط قوت و حوزه های قابل بهبود را در همه زمینه های کاری شناسایی نموده و برای بهبود آنها برنامه ریزی نماییم.

امید است با موهبت ایزد منان و تلاش و کوشش کارکنان گرامی و با اتحاد ، همدلی و مشارکت همگانی همچنان شاهد گشوده شدن افقهای تازه در مسیر توسعه ، پیشرفت، نوآوری و سرآمدی شرکت باشیم.

هاشم نامور

مدیرعامل

 

اطلاعات تماس

تلفن: 19- 33533010 - 076 و 32580111 - 076 صندوق پستي: 3184/79145

تماس با دفتر تدارکات:  33533006 - 076

کارشناسان تدارکات: 50- 33533045 - 076 و 33564160 - 076

آدرس: بندر عباس - جاده اسکله شهيد رجائی - شركت پالايش نفت بندرعباس  رایانامه:  B_REFINERY@BAORCO.IR

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 13939
 بازدید امروز : 2287
 کل بازدید : 4485345
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10
 زمان بازدید : 0/0938
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پالایش نفت بندرعباس می باشد.