چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨
       Fa     En 
صفحه اصلی > معرفي شركت > پیام مدیرعامل 
پیام مدیرعامل

به نام خدا

با سلام و احترام

شركت پالايش نفت بندرعباس مفتخر است كه همواره تلاش نموده با راهبرد ارزنده مديريت جهادي و بهره گيري از همه ظرفيتها و توانايي هاي خود و استفاده از فن آوري هاي نوين در توسعه كمي و كيفي پالايشگاه بندرعباس سهم قابل اعتناي خود در تامين سبد انرژي كشور را حفظ نموده و ارتقا بخشد.

يكي از اركان مهم در توسعه و تولید مستمر اتكاء به منابع و سرمايه هاي ارزنده شركت به ويژه بهره مندي از نيروي انساني متخصص و متعهد است كه موجب شده است در شركت پالايش نفت بندرعباس با فعاليت هاي مستمر و تلاش بي وقفه و با ايثار، فداكاري، اثر بخشي و بازدهي مطلوب، ضمن تضمین استمرار عمليات تولید انواع فرآورده های نفتی مطابق با استانداردهای جهانی، طرح های توسعه این شرکت نیز با موفقیت به مرحله اجرا درآمده و همچنین حرکت به سمت اجرای دیگر طرح ها برای توسعه بیشتر این پالایشگاه در فرآيند توليد و زنجيره تامين فرآورده هاي نفتي در مسیر شکوفایی کشور نیز آغاز شود.

 

موفقیت هایی که شرکت پالایش نفت بندرعباس تاکنون در همه حوزه های فعالیت کسب نموده حاکی از آن است که این شرکت ظرفیتهای موجود در راه پیشرفت و اعتلای جایگاه خدمت صادقانه و تلاش خالصانه را بخوبی بکار گرفته است. استفاده بهینه از فرصتها و خلق ایده های بدیع در جهت دستیابی به توسعه پایدار از جمله راهبردهای ارزنده ای است که این شرکت به عنوان سرلوحه و سرفصل برنامه های خود برگزیده و با یاری خداوند متعال و تعامل، همراهی، مشارکت و هم افزایی مجموعه همکاران گرامی این تلاشها برای دستیابی به افتخارات بیشتر همچنان ادامه خواهد یافت.

بازنگری، بازآرایی ساختار سازمانی، طبقه بندی و ارزیابی شرکت از دیگر اقداماتی است که اخیراً با هدف متناسب سازی سازمان با برنامه های افزایش ظرفیت پالایشی، چابک سازی سازمان، روان سازی برنامه ها و فعالیتهای اجرایی، عملیاتی و ... تدوین و مورد تصویب قرار گرفت و به مرحله اجرا درآمد.

امید است به لطف پروردگار متعال و با همت و اراده خلل ناپذیر همکاران توانمند، متعهد و تلاشگر شرکت همواره در  مسیر تعالی و کسب افتخارات بیشتر گام برداشته و سهم عمده و ارزشمند خود را در تولید انرژی مورد نیاز کشور و در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی حفظ و ارتقاء بخشیم.

هاشم نامور

مدیرعامل

 

 

اطلاعات تماس

تلفن: 19- 33533010 - 076 و 32580111 - 076 صندوق پستي: 3184/79145

تماس با دفتر تدارکات:  33533006 - 076

کارشناسان تدارکات: 50- 33533045 - 076 و 33564160 - 076

آدرس: بندر عباس - جاده اسکله شهيد رجائی - شركت پالايش نفت بندرعباس  رایانامه:  B_REFINERY@BAORCO.IR

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 13509
 بازدید امروز : 2742
 کل بازدید : 4372072
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/1094
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پالایش نفت بندرعباس می باشد.