دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧
       Fa     En 
صفحه اصلی > معرفي شركت > پیام مدیرعامل 
پیام مدیرعامل

بسمه تعالی

 

 

همکاران گرامی و ارجمند

 

باسلام و احترام

بسیار خرسندیم و خداوند متعال را سپاس می گوییم که با برنامه ریزی، پشتکار، تلاش و کوشش شبانه روزی و مشارکت عمومی شما همکاران ارجمند، عملیات اجرایی واحد تصفیه هیدروژنی نفت گاز که یکی از واحدهای عملیاتی پروژه ملی افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت تولیدات پالایشگاه می باشد با موفقیت به پایان رسید و در آستانه راه اندازی و بهره برداری می باشد.

با بهره برداری از این واحد، نفت گاز تولیدی پالایشگاه منطبق با استاندارد روز دنیا و با کیفیت یورو 4 استحصال خواهد شد که گام موثر و توفیق ارزشمندی در حفظ و صیانت از محیط زیست و کیفی سازی تولیدات پالایشگاه به شمار می آید.

خوشبختانه عملیات اجرایی واحدهای عملیاتی پروژه ملی افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت تولید پالایشگاه بندرعباس همواره در فضای تعامل، همدلی، صمیمیت، سخت کوشی توام با مراعات اصول، الزامات و مقررات HSE ، نظم و انضباط کاری و با رعایت دقیق استانداردهای فنی و دستورالعمل های ذیربط با موفقیت در حال انجام است و به لطف خداوند متعال و همت شما همکاران گرامی تحریمها و ناملایمات اقتصادی و تنگناها در اجرای برنامه های تکمیل عملیات پروژه کارساز نبوده و بزودی شاهد بهره برداری کامل این پروژه ملی خواهیم بود.

در خصوص مسئولیت های اجتماعی شرکت و در ادامه اقدامات ارزنده ای که تاکنون از سوی شرکت پالایش نفت بندرعباس صورت پذیرفته در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی که در هفته دولت برگزار شد، شرکت پالایش نفت بندرعباس در سال 97 به جهت تلاشهای ارزشمند و داوطلبانه برای کمک و حمایت از جامعه محلی و مردم استان هرمزگان به عنوان دستگاه برتر در زمینه نقش آفرینی و ایفای مسئولیتهای اجتماعی انتخاب و مفتخر به دریافت لوح تقدیر در این جشنواره گردید.

شرایط امروز کسب و کار در بازارهای جهانی و ترکیب و بهم پیوستگی کسب و کار و جامعه ، نیاز شرکتها را در توجه  به مسائل فراتر از جنبه های کاری مانند اهمیت دادن به مسائل اقتصادی، اجتماعی، آموزشی، فرهنگی، زیست محیطی و جامعه پیرامونی افزایش داده است. امروزه تعداد فزاینده ای از شرکتها در سطح جهانی برای ترکیب فعالیتهای مسئولیت اجتماعی در کسب کار خود تلاشهای قابل توجهی را به عهده گرفته اند و به تدریج مسئولیت اجتماعی در آن شرکتها نهادینه شده است که در این خصوص شرکت پالایش نفت بندرعباس تاکنون در ایفای مسئولیتهای اجتماعی مشارکت خداپسندانه و ارزشمندی داشته است و بارها از سوی مقامات استان هرمزگان و وزارت نفت مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفته است.

آنچه مسلم است موفقیت های پی در پی شرکت پالایش نفت بندرعباس در زمینه توسعه و بهبود کیفی محصولات تولیدی پالایشگاه و تحقق ارزشهای بنیادین شرکت حاصل تلاش، همدلی، مشارکت و اعتقاد جمعی همه کارکنان محترم شرکت به سرآمدی و رسیدن به اهداف متعالی شرکت بوده است.

از درگاه خداوند سبحان، سلامتی و توفیق همه همکاران را در مسیر اهداف و خط مشی و سربلندی شرکت پالایش نفت بندرعباس مسئلت دارم.

هاشم نامور

مدیرعامل

اطلاعات تماس

تلفن: 4-33564180 - 76 - 98+                 صندوق پستي: 3184/79145

تماس با واحد تدارکات: 50- 33533046 - 076 و 33564160 - 076

آدرس: بندر عباس - جاده اسکله شهيد رجائی - شركت پالايش نفت بندرعباس

رایانامه:  B_REFINERY@BAORCO.IR

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 10992
 بازدید امروز : 2145
 کل بازدید : 3862621
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 0/1250
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پالایش نفت بندرعباس می باشد.