چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧
       Fa     En 
صفحه اصلی > معرفي شركت > پیام مدیرعامل 
پیام مدیرعامل

به نام خدا

یا مقلب القلوب والابصار                                             یـا مدبـر اللیـل و النهـار

   یا محول الحول والاحوال                                      حول حولنا الی احسن الحال

 

نوروز و آغاز فصل بهار سرشار از آیه ها و نشانه های خداوند متعال است که در تمام طول زندگی همراه ماست و فرصت مغتنمی است تا ما نیز همچون طبیعت که با دگرگونی و تحول با طراوت و با نشاط می شود، آیینه قلوب خود را از زنگار ها بزداییم و امیدوار و پر انرژی مهیای فصلی نو و فرصتی نو برای سازندگی و بهتر زیستن باشیم و در آستانه سال جدید از تدبیر کننده شب و روز و بی همتای هستی بخش ، دگرگونی, تحول و بهترین احوال را با تمام وجودمان تمنا کنیم .

سال 1398 را در حالی آغاز می کنیم که در سال گذشته با یاری خداوند سبحان و همت و سخت کوشی همکاران صدیق و متعهد شرکت شاهد دستاوردهای ارزشمند و برجسته ای در زمینه تولید ، ساخت مبتکرانه قطعات و تجهیزات مورد نیاز پالایشگاه ، انجام پروژه ها خصوصا اجرای موفقیت آمیز عملیات تکمیلی طرح افزایش ظرفیت تولید بنزین و همچنین بهبود کیفیت بنزین و نفت گاز پالایشگاه مطابق استانداردهای روز دنیا که مایه مباهات و افتخار شرکت در سازندگی است ، بوده ایم.

راه اندازی و بهره برداری کامل از طرح مذکور به عنوان یک ثروت ملی پشتوانه ارزشمندی برای خودکفایی تولید و حفظ و صیانت از محیط زیست محسوب می گردد و سند افتخاری است برای کارکنان شریف و متخصص پالایشگاه که به خوبی به ارزش های اقتصادی و منافع ملی آن واقف بوده و با همت و ایثار و تلاش های شبانه روزی و پشتکار و خلاقیت موفق به رفع تنگناها و اجرای غرور آمیز عملیات تکمیلی آن گردیده و این پروژه ملی را که حاصل مدیریت جهادی، برنامه ریزی منسجم و مشارکت جمعی دست اندرکاران آن بوده ، با موفقیت راه اندازی نموده و مورد بهره برداری قرار گرفت. خود باوری و خود اتکایی در این پروژه فرصتی شایسته و استثنایی را در تحقق اقتصاد مقاومتی برای کارکنان پالایشگاه بوجود آورد و تبلور عینی اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی را محقق نمود.

دستاوردهای بسیار با اهمیت و شاخص این طرح منجمله افزایش ظرفیت تولید بنزین و ارتقای کیفیت فرآورده بنزین مطابق با استاندارد یورو 5، ارتقای کیفیت فرآورده نفت گاز مطابق با استاندارد یورو4، بهینه سازی مصرف انرژی و بهبود عملکرد اقتصادی، کاهش آلاینده های زیست محیطی، فراهم شدن زمینه های اشتغال مولد و مستمر، حرکت به سمت خودکفایی و تولید فرآورده های نفتی مورد نیاز کشور و ... گواه بر عظمت و اهمیت کاری است که توسط مسئولین ،کارکنان شرکت و دست اندر کاران پروژه در تکمیل و راه اندازی این طرح ملی صورت پذیرفته است.

افزایش میزان تولید بنزین و رفع وابستگی کشور به واردات بنزین در سال 97 که حاصل اجرای موفقیت آمیز پروژه های توسعه ظرفیت تولید پالایشگاه ها منجمله پالایشگاه بندر عباس بوده، جایگاه و سهم قابل توجه پالایشگاه بندر عباس را در این جهاد اقتصادی بخوبی نمایان ساخته است .

امید است در سال جدید نیز در سایه توجهات و الطاف بیکران  خداوند متعال همچنان با دل پر امید و پر نشاط و اراده محکم و استوار وارد عرصه کار و تولید شویم و با پشتوانه خودباوری ، خود اتکایی ، همدلی و با تدبیر و اندیشه فصل نوینی از کار و تلاش را در شرکت بگشاییم و شاهد نقش آفرینی و سر آمدی در مسیر توسعه و رونق اقتصادی در کشور باشیم .

فرصت را مغتنم شمرده ،فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز سال 1398 را به همه هموطنان عزیز به ویژه همکاران گرامی و خانواده های محترم در شرکت پالایش نفت بندر عباس تبریک و تهنیت عرض نموده ، سلامتی ، عزت و توفیق روز افزون را برای شما عزیزان از درگاه خداوند سبحان مسئلت مینمایم .

 

اطلاعات تماس

تلفن: 19- 33533010 - 076 و 32580111 - 076 صندوق پستي: 3184/79145

تماس با دفتر تدارکات:  33533006 - 076

کارشناسان تدارکات: 50- 33533045 - 076 و 33564160 - 076

آدرس: بندر عباس - جاده اسکله شهيد رجائی - شركت پالايش نفت بندرعباس  رایانامه:  B_REFINERY@BAORCO.IR

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 12893
 بازدید امروز : 395
 کل بازدید : 4199672
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/1250
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پالایش نفت بندرعباس می باشد.